Öğretmen Ol

DERS VERMEK İSTEYENLER İÇİN

Ders vermeye nasıl başlayabilirim?

WebOzelDers.com’a ücretsiz üye olduktan, sonra profilinizi oluşturun. Profilinizde yetkinlikleriniz, eğitim bilgileriniz gibi tanıtıcı bilgilerinizi göstermelisiniz. Aynı zamanda profiliniz içerisinde ders vermek için müsait olduğunuz zamanları belirteceğiniz ders takviminizi oluşturmalısınız. Profilinizi oluşturduktan sonra profilinize bağlı verdiğiniz farklı dersler için ders ilanları oluşturabilirsiniz. Ders ilanlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra WebOzelDers.com’da yayınlanmaya başlayacaktır. Bu işlemlerden sonra ders vermeye başlayabilirsiniz.

 

Nasıl öğrenci bulacağım?

Öğrenciler arasında aranan öğretmen olmak emek ve zaman isteyen bir süreçtir.

 

WebOzelDers.com’da oluşturduğunuz profilinizde kendi özelliklerinizi ne kadar iyi yansıtırsanız, öğrenci bulmanız o kadar kolaylaşacaktır.

 

Site de online olduğunuz sürece profiliniz sitenin sayfalarındaki online olan öğretmenler bölümünde sürekli listelenecek ve görünürlüğünüz artacaktır.

 

Ayrıca sitede vereceğiniz vitrin ilanları ve ders verdiğiniz yeni öğrenci bulmada size çok yardımcı olacaktır.

 

Ders vermek istediğim saatleri nasıl belirtmeliyim?

 

Müsait olduğunuz zaman aralıklarını profilinizdeki takvimim kısmında belirtebilirsiniz. Böylece öğrencileriniz tüm ders ilanlarınızda gözükecek olan ders vermek için müsait olduğunuz zamanları gösteren takviminizi takip edebilir. Hangi ülkede olduğunuzu belirtmeniz çok önemli. Takviminizde saat farkları buna göre hesaplanacaktır.

 

Online ders vermem halinde, ödemeyi nasıl alabilirim?

WebOzelDers.com ödeme almanız konusunda size herhangi bir kısıtlama koymaz ve para gönderme işlemlerinize hiç bir şekilde karışmaz. İnternet üzerinde online ders vermeniz halinde banka hesabınıza EFT veya havale veya pay pal hesabı kullanarak ödemelerinizi rahatlıkla alabilirsiniz. Hangi ödeme biçimini tercih ediyorsanız bunu profilinizde belirtmelisiniz. Ek olarak ders öncesinde öğrencinize tercih ettiğiniz ödeme biçimi hakkında detaylı bilgi vermenizi tavsiye ederiz.

 

WebOzelDers.com’a ders basına ödeme yapmam gerekiyor mu?

 

Hayır. WebOzelDers.com ders ücretlerinden herhangi bir komisyon talep etmez.

 

Ders esnasında kendi materyalimi kullanabilir miyim?

 

Evet. Ders’e hazırlıklı gelmeniz çok önemli. Yüz yüze dersler için de online dersler için de tüm materyallerinizi önceden hazırlamalısınız. Öğrenciniz ile bu materyalleri ders öncesinde veya ders esnasında paylaşabilirsiniz.

 

Online ders için program yüklemeli miyim?

 

Online ders seçeneğinden yararlanmak istiyorsanız bilgisayarınızın, web kameranızın ve internet bağlantınızın bulunması, bunun yanında 2 kişinin online olarak görüntülü iletişim kurmaları için Skype, MSN Messenger, Google Talk gibi veya farklı herhangi bir görüntülü konuşma programına sahip olmanız yeterli. Programları bilgisayarınıza ücretsiz yükleyebilirsiniz. Programı yükledikten sonra öğrencinizi veya öğretmeninizi arkadaş listenize ekleyerek görüntülü konuşmaya hemen başlayabilirsiniz.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI Lisans

06 Eylül 2020

KPSS
SINAV DUYURULARI
KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
1
ONLİNE SINAV
20
ADET SORU
246
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
  • 2020 Sınav Takvimi

    İşte, ÖSYM sınav takvimine göre AYT ve TYT 2020 sınav tarihi, KPSS, YDS, ALES, YKS sınav başvuru tarihleri belli oldu. 2020 yılına girilmesi ile birl... Devamını Oku

  • Öğretmen Ol

    DERS VERMEK İSTEYENLER İÇİN Ders vermeye nasıl başlayabilirim? WebOzelDers.com’a ücretsiz üye olduktan, sonra profilinizi oluşturun. Profilinizde yet... Devamını Oku

  • Öğrenci Ol

    DERS ALMAK iSTEYENLER İÇİN WebOzelDers.com, her yaştan öğrenciyi ve konusunda deneyimli öğretmenleri bir araya getiren internet üzerinde bir platform... Devamını Oku

KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER