Öğrenci Ol

DERS ALMAK iSTEYENLER İÇİN

WebOzelDers.com, her yaştan öğrenciyi ve konusunda deneyimli öğretmenleri bir araya getiren internet üzerinde bir platformdur. İster yeni bir dil öğrenin, ister okul dersleriniz için yardım alın ya da isterseniz kendinize yeni bir hobi edinin.WebOzelDers.com’a üye öğretmenlerden dilediğiniz konuda özel dersler alabilirsiniz. WebOzelDers.com’da uzmanı olduğunuz konuları anlatan ilanınızı oluşturabilir ve bu konularda ders almak isteyen öğrencileri bulabilirsiniz. Dilediğiniz konuda ders veren öğretmenlere ve yeni öğrencilere ulaşmak için siteye ücretsiz üye olmanız yeterli.

 

İstediğim dersi almaya nasıl başlayabilirim?

 • İstediğiniz özelliklere uygun öğretmen bulmak için ilgilendiğiniz kategoriye tıklayabilir ya da arama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
 • Öğretmenlerin özelliklerini inceledikten sonra, ders almak istediğiniz , zamanlaması size uygun olan öğretmeni seçin ve hemen ders talebinde bulunun veya mesaj atarak iletişime geçin. Bazı öğretmenler kısa deneme dersleri öneriyorlar. Ders randevusu talep ettiğiniz öğretmen, talebinizi kabul veya red ettiğinde, durum size mesaj olarak bildirilecektir. Kabul edilen ders randevuları ders randevularım sayfasına eklenir, böyle bu sayfadan gelecek ve geçmiş ders randevularınızı takip edebilirsiniz. Gönderdiğiniz ders talebinin şartları (gün, ders saati, fiyat gibi) öğretmen tarafından değiştirilerek sizin onayınıza tekrar sunulabilir, değiştirilen ders talepleri, ders talepleri bölümünde size bildiriliyor ve onayınıza sunuluyor.
 • com aracılığı ile iletişime geçmek veya ders talebinde bulunmak için üye girişi yapmanız yeterli. Henüz üye değil misiniz, hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.(link)

İstediğim özelliklerde öğretmeni nasıl bulabilirim?

Kategori ağacından size uygun olan kategori veya alt kategoriyi seçerek ilgilendiğiniz alanlarda ders veren öğretmenlerin ilanına ulaşabilirsiniz.

 

Ayrıca hem çok pratik olan hem de en doğru eşleşmeyi yapabilen detaylı arama seçeneğini kullanabilirsiniz.

Öğretmenlerin özgeçmişlerindeki bilgilerin güvenilirliğinden nasıl emin olabilirim?

Sitemizde ders veren öğretmenlere kısa süreli ücretsiz deneme dersi yapmalarını, öğrencilere de öğretmenlerden ücretsiz kısa süreli bir deneme dersi talep etmelerini öneriyoruz.

 

Bunlar dışında öğretmen ile WebOzelDers.com üzerinden mesaj göndererek iletişime geçip size ne kadar faydalı olup olamayacağına dair karşılıklı görüşerek karar verebilirsiniz.

Öğretmen ile nasıl iletişime geçmeliyim ve nasıl ders talebinde bulunmalıyım?

WebOzelDers.com aracılığı ile öğretmenlerin ders ilanlarına herhangi bir zaman için ders talebinde bulunabilirsiniz. Öğretmen ders talebini görüp size en kısa zamanda cevap verecektir.

 

Öğretmenin belirlediği zaman aralıklarının yanında, kendi istediğiniz herhangi bir saat için de ders talebinde bulunabilirsiniz.

 

Ders talebinin öncesinde öğretmenle görüşmek istiyorsanız, mesaj gönderebilir ve öğretmenden bilgi isteyebilirsiniz.

Online dersin farkı nedir?

Online ders sistemi ile zamandan kazanırken istediğiniz an istediğiniz yerden derse başlama kolaylığını elde edebilirsiniz. Ayrıca dünyanın herhangi bir yerindeki öğretmenden ders alabilme özgürlüğüne de sahip olursunuz. Online ders için, üzerinde çalışacağınız dökümanları bilgisayar ortamına taşıyarak öncesinde hazırlık yapmalısınız. Ders zamanı öğretmen ve öğrenci aynı web konferans programını kullanarak derse hemen başlayabilir.

Online ders aldığımda ders ücretini nasıl ödeyeceğim?

Online ders veren öğretmenler, profil sayfalarında ödemeyi hangi yolla yapabileceğinizi belirtirler.

Paypal veya banka hesabına para gönderilerek ödemeler yapılabilmektedir. Kredi kartı bilgilerinizi kişilerle paylaşmanızı önermiyoruz, bunun yerine paypal aracılığı ile veya hesaba para çıkararak ödeme yapmayı tercih ediniz.

Ödeme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi almak online ders sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerinizi güvenmediğiniz kişiler ile kesinlikle paylaşmamalısınız.

Dersler için WebOzelDers.com’a herhangi bir ek ödeme yapmam gerekiyor mu?

Hayır, WebOzeldDers.com alınan veya ödenen ders ücretleri için herhangi bir bedel talep etmez.

Ders saatinde öğretmen çevrimiçi olmaz ise ne yapmalıyım?

Öğretmen ders saatini takiben 5 dakika içinde çevirimiçi olmazsa, herhangi bir para talep edemez. Geç kalan veya derse gelmeyen öğretmenler konusunda bizimle iletişime geçip durum hakkında bilgilendirebilirsiniz.

 

ÖĞRENCİ OLMAK DERS ALMAK İÇİN 

WebOzelDers.com’a üye olun!

WebOzelDers.com’a ÜCRETSİZ üye olmak çok kolay… Üye Ol!

 

YORUMLAR

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI Lisans

06 Eylül 2020

KPSS
SINAV DUYURULARI
KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
1
ONLİNE SINAV
20
ADET SORU
248
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
 • 2020 Sınav Takvimi

  İşte, ÖSYM sınav takvimine göre AYT ve TYT 2020 sınav tarihi, KPSS, YDS, ALES, YKS sınav başvuru tarihleri belli oldu. 2020 yılına girilmesi ile birl... Devamını Oku

 • Öğretmen Ol

  DERS VERMEK İSTEYENLER İÇİN Ders vermeye nasıl başlayabilirim? WebOzelDers.com’a ücretsiz üye olduktan, sonra profilinizi oluşturun. Profilinizde yet... Devamını Oku

 • Öğrenci Ol

  DERS ALMAK iSTEYENLER İÇİN WebOzelDers.com, her yaştan öğrenciyi ve konusunda deneyimli öğretmenleri bir araya getiren internet üzerinde bir platform... Devamını Oku

KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER